Milyen tanév van mögöttünk?

2018. június 14., címkék: tanévzárás, református oktatás, győri józsef

Szinte minden diáknak (és tanárnak) a nyári vakáció a tanév leginkább várt időszaka. Mielőtt a tanévzáró ünnepségek után bezáródnának az iskolaajtók, tekintsünk vissza a most befejeződő tanévre, próbáljuk felmérni református iskolarendszerünk eredményeit, örömeit és gondjait!

Kinek adjuk egy százalékunkat?

2010. május 17., címkék: győri józsef, egyszázalék, kőszikla alapítvány, Háttér, egyszazalek

A Kőszikla Alapítvány fő tevékenységi köre a határon túl élő, magyarországi gyógykezelésre szoruló betegek és családjaik támogatása, segítése.  Az alapítvány szorosan kötődik a református egyházhoz és annak intézményeihez, gyülekezeteihez, de nyitott minden rászoruló és segítséget kérő iránt. Sorozatunkban a református egyházhoz kötődő alapítványokat mutatunk be abból az apropóból, hogy május 20-ig ajánlhatják fel az adózók adójuk egy százalékát civil szervezeteknek, alapítványoknak.